Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński będzie kandydował na prezydenta?

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2010 r. o 09:20
"artur napisał:
PO to same złodzieje. Jarosław Kaczyński najlepszym kandydatem na prezydenta. Czy Polacy są aż tak głupi, by nabierać się na kłamstwa Tuska. Komorowski i Tusk to tak obłudni ludzie, że zamiast uszanować żałobę narodową, sprzedali pokłady gazu amerykanom. LUDZIE- obudźcie się bo ani się nie obejrzycie a ci kłamcy was z całą Polską sprzedadzą. Zastanówcie się dobrze i nie wierzcie mediom bo one podlegają pod PO i wiadoma rzeczą jest że o PO nie będą mówić źle tylko o PiS, bo to ich konkurencja. Jak PiS nie wygra to ja wypieprzam z tego poje***ego kraju.
Normalny człowiek nie poprze Jarosława. Nie daj Boże powtórki z Kaczyńskich. A ty wyjeżdżaj sobie nawet dzisiaj, nikt po tobie płakał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"artur napisał:
PO to same złodzieje. Jarosław Kaczyński najlepszym kandydatem na prezydenta. Czy Polacy są aż tak głupi, by nabierać się na kłamstwa Tuska. Komorowski i Tusk to tak obłudni ludzie, że zamiast uszanować żałobę narodową, sprzedali pokłady gazu amerykanom. LUDZIE- obudźcie się bo ani się nie obejrzycie a ci kłamcy was z całą Polską sprzedadzą. Zastanówcie się dobrze i nie wierzcie mediom bo one podlegają pod PO i wiadoma rzeczą jest że o PO nie będą mówić źle tylko o PiS, bo to ich konkurencja. Jak PiS nie wygra to ja wypieprzam z tego poje***ego kraju.
Niech wybiora PO-paprancow i PO-srancow,a beda mieli afere za afera,nie beda wiedzieli gdzie ich kasa z podatkow idzie,chyba ze dowodztwo zniesie podatki .ha ha ha CIEMNOGROD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo bolo napisał:
Tego brakowało żeby kolejny kaczor był prezydentem !! NIGDY !! Prawdę ktoś tu powiedział, że PISuary teraz będą wspinać się po trupach swoich "kolegów" do władzy. Ale na szczęście za kilka dni znikną z ekranów tv obrazki z tragedii i strony www nabiorą kolorów i wreszcie wrócimy do normalności bo już rzygać się chce jak ciągle jeden temat króluje! Szkoda mi tych ludzi i ich rodzin ale mam nadzieję, że PISuary znikną na dobre.
POsrańcy odczepcie się od PISuarów wystarczy tego jak traktujecie zielony PSL którego się trzymacie jak srający trawy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
Tuscu juz udowodnił i Kororowski tez. Tym panom juz dziękujemy. Jarosław Kaczyński Prezydentem RP!
POPIERAM W 100 % NAPEWNO ZAGŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA PANIE JARKU MA PAN MOJE POPARCIE PROSZĘ STARTOWAĆ W WYBORACH !!!!! WSZYSCY TRZĘSĄ PORTKAMI BO MA PAN DUŻE POPARCIE W NARODZIE. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA Z POWODU ŚMIERCI BRATA I BRATOWEJ. JEST PAN JEDYNYM UCZCIWYM KANDYDATEM. POZDRAWIAM PIS LUCILLA")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZYDENT BEZ PIERWSZEJ DAMY TO TROCHĘ NIEDOBRA OPCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEKA CO, SEBA? napisał:
PREZYDENT BEZ PIERWSZEJ DAMY TO TROCHĘ NIEDOBRA OPCJA
Prezydent nie jest na ozdobę tylko żeby dobrze sprawował rządy, a Jarosław jest najlepszym kandydatem na prezydenta. Ma moje poparcie, a to że jest kawalerem to nic nie przeszkadza. LUDZIE- czy wy w wyborze prezydenta kierujecie się wyglądem zewnętrznym. Panie Jarku niech pan startuje na prezydenta, bo bez pana to Polska marnie skończy. Wysprzedają wszystko i nic w tej Polsce nie pozostanie. Niech pan nie patrzy na te lipne sondaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/150627,21,0,pokaz.html Tu macie prawdziwy wizerunek prezydenckiej pary. Nikt nawet nie wiedział wcześniej jakimi ludźmi byli. Wszyscy ich poniżali i ośmieszali. Nikt nie wiedział jak dobrze wykształconym człowiekiem był Lech Kaczyński, nikt nie wiedział, że pani Maria znała biegle 4 języki. Byli bardzo dobrymi i skromnymi ludźmi. Dopiero teraz ludziom otworzyły się oczy. Media długo ukrywały ich prawdziwy wizerunek. Pokazywali same ich wady, gdyż PO płaciło im za to. Natomiast PO pokazywali w samych pozytywach. Cóż z tego, skoro w Polsce mamy naiwnych ludzi, którzy wierzą w każde fałszywe słowo tuska. Jak Polska nie zmądrzeje to zginie marnie. Głosujcie na PiS. Tylko oni dbają o dobro ogółu, a nie partyjnych koleżków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma idealnych kandydatów. Ale my musimy patrzeć na kandydata , na prezydenta, jak na osobę, która będzie przeciwwagą dla PO. Mamy już przykre doświadczenia, kiedy w państwie powstało jedno władztwo. Ludzie są tylko ludźmi. Mało kto oprze się pokusie wykorzystywania urzędu dla swoich interesów, /poza Lechem i Jarosławem Kaczyńskim i innym z PIS/, ale także pokusie zaistnienia w świecie. Politycy PO mają za mało woli walki o interesy kraju, ludzi, a zbyt wiele woli walki o interesy osobiste. Tylko ideowcy, dla których idee są ważniejsze od korzyści materialnych są zdolni do stania na straży sprawiedliwego traktowania państwa z jego wszystkimi prawami i obowiązkami. Wszyscy politycy mają swoje ludzkie wady, ale nie mogą być przeciętni, bo za wszelką cenę będą chcieli się przypodobać. Dla mnie takim gwarantem jest Jarosław Kaczyński, lub osoba wskazana przez niego. W chwili obecnej nie widzę nikogo innego, kto by cieszył się takim poparciem społecznym. Innej partii nie mogę w całości zaufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEKA CO, SEBA? napisał:
PREZYDENT BEZ PIERWSZEJ DAMY TO TROCHĘ NIEDOBRA OPCJA
Myślę, że w życiu Jarosława Kaczyńskiego jest jakaś kobieta,ale media nie pokazywały go nam z tej strony prywatnej. To przecież wrażliwy człowiek. Tylko nic o tym nie wiemy. Hieny telewizyjne przecież nie pokazują tego, jak to było w przypadku Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POsrańcy odczepcie się od PISuarów wystarczy tego jak traktujecie zielony PSL którego się trzymacie jak srający trawy .
Pisowcy nie muszą się wspinać po nikim!! Bo lud ich wyniesie. Ludzie są najmądrzejszym egzaminatorem. To co sobie inni w swoim małym rozumku układają, z zawiści, nie ziści się. Dlaczego zawsze zazdrościcie osobom mądrym, wykształconym, przywódczym - co jest szalecie ważne. Przywódca, musi umieć porwać za sobą ludzi. Dawać poczucie bezpieczeństwa i siły. Kiedy trzeba uderzy pięścią w stół, a kiedy trzeba pomóc. Po co mi na prezydenta ślamazarna osoba, jeżeli nawet jest wykształcona, ale nie ma cech przywódczych. Popatrzmy jak to było w stadzie pierwotnym. Polityk mało asertywny, poprawny, nudny, może być dobrym urzędnikiem, ale prezydentem na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja generalnie nie jestem zwolennikiem przemocy w szkole, szykanowaniu jednych dzieci przez drugich dlatego ze są mali, brzydcy i nie potrafią się bić, brutalnym wyzwiskom, waleniem po głowie czy kopaniem w tyłek lub stawianiu na lekcjach WF 'u kogos notorycznie na bramke bo nie potrafi trafić w piłkę...( To są małe traumy, które sie kumulują, rodzą się kompleksy, fobie, poczucie małej wartości, postanowienia - ja im jeszcze pokaże i czasem historia bywa na tyle przewrotna, że tacy ludzie trafiają do polityki i zaczynają juz własną zabawe w państwo z państwem lecząc swoje kompleksy... Niech zatem wypadek, który przytrafił sięnaszej młodej demokracji jakim były rządy braci Kaczyńskich czegoś nas nauczy i edukujmy jużdzieci od małego, że powinny byc tolerancyjne w stosunku do równieśników i akceptować wszystkich takich jakimi są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zrozumcie,że gdy Kaczyńscy walczyli o wolna Polskę!,a ci "inni" śmieszni aktualni kandydaci dorabiali się w ten czas NIC NIE ROBIĄC!!!!!a teraz co???któryś z nich miałby zostać prezydentem???NIGDY TYLKO JAROSŁAW!!!Mam dla ciebie 5 głosów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński powinien zostać prezydentem RP!!! Będe na niego głosować jak i cała moja rodzina!!! Mam nadzieję, że będzie startował!!! Z tą tragedią jaką przeżył to mu się jak najbardziej należy!! Chociaż w małej częsci będzie nam przypominał swojego tragicznie zmarłego brata... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński powinien zostać prezydentem RP!!! Będe na niego głosować jak i cała moja rodzina!!! Mam nadzieję, że będzie startował!!! Z tą tragedią jaką przeżył to mu się jak najbardziej należy!! Chociaż w małej częsci będzie nam przypominał swojego tragicznie zmarłego brata... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński to myślę,że by był dobrym kandydatem na prezydenta jak tylko wystartuje to już wiem,że będę na niego głosowała i moja rodzina myślę ,że tak samo nie znam osobiście Jarosława, ale skoro jego brat był dobry to myślę,że on też będzie dobry szkoda mi ludzi którzy Lecha ocenili jak najgorszego człowieka tak naprawdę go nie znali,ale oni wiedzieli wszystko bo ktoś im tak powiedział to już w to wierzyli ludzie są podli i nie morzna wszystkim ufać. Bardzo spułczuje Jarosławowi i szkoda że nie moge osobiście z nim porozmawiać choć bardzo bym tego chciała, ale morze to pszeczyta jeśli tak to powiem tyle niech pan się nie podaje i walczy dalej i będę się o to modliła za pana i za Lecha córkę za waszą całą rodzinę i żeby pan był tym prezydentem. Ta tragedia tak mnie poruszyła, że nie potrawię się śmiać ani się bawić powiem wam ludzie,że nie oceniajcie Jarosława tak jak Lecha Kaczyńskiego pomyślcie rosądnie co wam serce mówi bo mi mówi, że Jarosław Kaczyński jest dobrym człowiekiem i mam nadzieję że się nie mylę. Mogła bym tak pisać i pisać, ale nie chce tu kogoś urazić może się uda,że cudem się spotkam z Jarosławem Kaczyńskim to bym sobie z nim porozmawiała. Pozdrawiam cała rodzinę Kaczyńskich trzymajcie się i się nie podawajcie trzeba iść dalej mimo wszystko co na tym świecie się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński będzie bardzo dobrym prezydentem, pod warunkiem że damy mu szanse. Nie głosujcie na PO bo oni tylko szukają okazji by coś sprzedać i zgarnąć część pieniędzy na własne konto. Jak PO wygra to Polska na tym przegra, nie zostanie w niej nic wartościowego, bo wszystko zostanie sprzedane zachodowi. Nawet w czasie pogrzebu Ś.P Lecha Kaczyńskiego sprzedali złoża gazu, bo nikt nie interesował się tym, gdyż wszyscy byli przejęci tragedią jaka miała miejsce w Smoleńsku. Jeszcze raz apeluje do wszystkich- JAROSŁAW KACZYŃSKI NA PREZYDENTA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie na wstrzymanie.Jarus i prezydent?Juz zapomnieliscie ja tu a tam oni ,to zomo.Wiekszego pajaca i blazna zaklamanego nie widziwlem. Niech kazdy zostanie Prezydentem tylko nie on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Ludzie zrozumcie,że gdy Kaczyńscy walczyli o wolna Polskę!,a ci "inni" śmieszni aktualni kandydaci dorabiali się w ten czas NIC NIE ROBIĄC!!!!!a teraz co???któryś z nich miałby zostać prezydentem???NIGDY TYLKO JAROSŁAW!!!Mam dla ciebie 5 głosów:)
Gdzie Kaczynscy walczyli? Ogarnia mnie smiech! Tych co wiecej walczyli i sie poswiecali jest tysiace.Jest duzo godniejszych niz Kaczynscy. Sa godni bezpartyjni kandydaci,tylko nie maja szans sami zebrac 100.000 podpisow,a takze nie maja kasy. Kliki dbaja o swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIEK napisał:
Masz racje a tego jak sie uspokoi to i tak wywalimy z Wawelu. PISuary obejmować będą stanowiska w szaletach i to tylko przydrożnych. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG
KOMUCH z ZSRR ??????? czy ZYDO-KOMUCH ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
A czy to juz zatwierdzone ze ebdzie startowal w wyborach?? To moze nawet nie jego pomysl a wy juz cos dajecie dlaczego?? Ja wiem jedno ze jak bedzie startował to bede na niego glosowac bo to jedyna normalna osoba w rzadzie
Maly zlosliwy cwaniak,i taki duzy jak u konia tz.k....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...